Ma olen füsioterapeut, personaaltreener ja konsultant. Olen spetsialiseerunud spordivigastuste ja lihas-skeletisüsteemi probleemide ennetusele ja ravile.

Inimesed pöörduvad minu poole, kui

  • Neil valutab kuskilt ja nad ei tea miks ning mida sellises olukorras teha;
  • Nad on saanud vigastada ja ei oska sellises olukorras midagi teha;
  • Nad soovivad kiiremini vigastusest terveks saada;
  • Valu segab treeninguid;
  • Kellegi teise käest pole abi saanud;
  • Nad tahavad ennetada vigastusi;
  • Nad soovivad parandada keha liikuvust ja rühti;
  • Nad ei tea, kuidas saaks vigastusega edasi treenida;
  • Nad tahavad pärast vigastust treeningutega taasalustada.

Minu teekond füsioteraapiani algas sellest, kui olin 4x vigastanud tõsiselt enda õlaliigest. Sisetunne ütles, et need ei jää minu viimasteks vigastusteks (mul oli õigus), mistõttu vajasin teadmisi, kuidas ennast nendest efektiivselt terveks ravida ja edaspidi neid jamasid ennetada.

Enamasti on füsioterapeudi abi vaja (spordi)vigastustest või operatsioonidest taastumisel, et kiiremini treeningute ja igapäevatoimetuste juurde naasta.

Sama oluline on ka ennetustegevus, mis aitab ära hoida uute või korduvvigastuste teket. Ka enne operatsioonile minekut on tarvis targalt tegutseda, et hilisem taastumine oleks kiirem.

Minu klientideks on sportlased ja harrastajad, kes on vigastusega kimpus või soovivad neid ennetada.

Ma võtan asja isiklikult. Ma lähtun sinu probleemile nii, nagu see oleks minul endal ja mina tahan ruttu terveks saada. Ehk ma tahan, et ka sina ruttu terveks saaksid ja ei peaks valu käes vaevlema.

Ravil lähtun printsiibist, et keha on tervik ja probleemi allikas ei pruugi alati olla seal, kus sümptomid (valu) avalduvad.

Ära tule minu juurde kui sa ei viitsi iseendaga tegeleda. Mul ei ole ime tableti, mis sind terveks teeb, samal ajal kui sa diivanil vedeled. Endaga on vaja tööd teha ja mina annan sulle selleks vajalikud juhised.

MIDA SA SAAD?
Vähem stressi – sa ei pea enam teadmatuses olema ja valu tundma.

Kiiremini tagasi igapäeva toimetuste ja hobide juurde – aitan sul kiiremini vigastustest taastuda, nii et saaksid teha seda, mida sulle meeldib teha. Sa saad teada täpselt, mida sa pead tegema, et kiiremini vigastusest taastuda ning ka seda, miks sul vigastus üldse tekkis, et sa saaksid ennetada korduvvigastuse teket. See on nagu tulekahju – mõistlikum on korraga kõik ära kustutada. Kui jätta midagi hõõguma siis võid kindel olla, et varsti on tuli uuesti üleval. Seda sa ju ei taha. Või tahad?

KUIDAS KÄIB?
Konsultatsioon toimub kohtumise käigus või telefoni, e-maili, Skype’i vahendusel, kus kaardistame hetke olukorra ja eesmärgid ning paneme paika tegevuskava nende saavutamiseks.

Selleks küsin ma sinult palju küsimusi ning lasen sul teha erinevaid teste, et saaksin võimalikult palju informatsiooni, mille põhjal ma sind aidata saan.

Mina annan sulle vajalikud suunised ja edasi on juba sinu teha.

KESTVUS JA HIND?
Konsultatsiooni kestvus sõltub probleemist. Hind al 30€.

Füsioteraapia visiit Rävala või Balti Jaama MyFitnessis 50€. *Mitte klubi liikmele lisandub sissepääsu tasu

Füsioteraapia visiit Rotermanni Golden Cubis 50€. *Mitte klubi liikmele lisandub sissepääsu tasu