Enamasti on füsioterapeudi abi vaja (spordi)vigastustest või operatsioonidest taastumisel, et kiiremini treeningute ja igapäevatoimetuste juurde naasta.

Sama oluline on ka ennetustegevus, mis aitab ära hoida uute või korduvvigastuste teket. Ka enne operatsioonile minekut on tarvis targalt tegutseda, et hilisem taastumine oleks kiirem.

Minu teekond füsioteraapiani algas sellest, kui olin 4x vigastanud tõsiselt enda õlaliigest. Sisetunne ütles, et see ei jää minu viimasteks vigastusteks (mul oli õigus), mistõttu vajasin teadmisi, et ennast nendest efektiivselt terveks ravida.

Nii läksingi 2010. aastal õppima füsioteraapiat Tartu Tervishoiu Kõrgkooli. Juba siis ja pärast seda olen käinud väga paljudel koolitustel, workshop’idel, seminaridel ja konverentsidel, et saada veel osavamaks ja paremaks.

Füsioteraapia protseduuri ülesehitus on kombineeritud vastavalt igale indiviidile. Sinna kuuluvad nii füsioterapeutiline hindamine, spetsiaalsed harjutusprogrammid, erinevad manipulatsioonid kui ka nõuanded igapäevaseks tegevuseks.

Ravil tuleb lähtuda printsiibist, et keha on tervik ja probleemi allikas ei pruugi alati olla seal, kus sümptomid avalduvad.

Vajaksid konsultatsioon või taastumisplaani? Võta ühendust..

MIDA SA SAAD?
Vähem stressi – sa ei pea enam teadmatuses olema ja valu tundma.

Kiiremini tagasi igapäeva toimetuste ja hobide juurde – aitan sul kiiremini vigastustest taastuda, nii et saaksid teha seda, mida sulle meeldib teha.

Transformatsioon ja taipamine – saad teada täpselt, mida sa pead tegema, et kiiremini vigastusest taastuda ning ka seda, miks sul vigastus üldse tekkis, et sa saaksid ennetada korduvvigastuse teket. See on nagu tulekahju – mõistlikum on korraga kõik ära kustutada. Kui jätta midagi hõõguma siis võid kindel olla, et varsti on tuli uuesti üleval. Seda sa ju ei taha. Või tahad?

KUIDAS KÄIB?
Konsultatsioon toimub kohtumise käigus või telefoni, e-maili, Skype’i vahendusel, kus kaardistame hetke olukorra ja eesmärgid ning paneme paika tegevuskava nende saavutamiseks.

Selleks küsin ma sinult palju küsimusi ning lasen sul teha erinevaid teste, et saaksin võimalikult palju informatsiooni, mille põhjal ma sind aidata saan.

Mina annan sulle vajalikud suunised ja edasi on juba sinu teha.

KESTVUS JA HIND?
Konsultatsiooni kestvus sõltub probleemist. Hind al 30€.
*Kui sa konsultatsiooniga rahule ei jää, siis midagi maksma ei pea.