Toitumisnõustamine “1Week” – Toitumise analüüs

Ma usun, et elustiili muutes on võimalik saavutada unistuste figuuri. Ma tahan, et sa tunneksid ennast hästi ja oleksid endaga rahul.

Minu eesmärk on õpetada Sind tundma oma keha, vajadusi ja valikuid. Peab meeles pidama, et treening pole parim viis liigsetest kilodest vabanemiseks – lahendus peitub hoopis toitumises.

Toit peaks olema mitmekesine ja täisväärtuslik. Sööma peaks nii palju, kui on vaja ja seda, mida on vaja. Loomulikult on iga toidu jaoks oma aeg ja koht. Ei ole nii, et mingit toitu ei tohi üldse tarbida. Lihtsalt tuleb meeles pidada, et liigne agarus on ogarus.

Igal indiviidil on elus välja kujunenud omad toitumisharjumused ja nende totaalne lõhkumine ei ole kedagi õnnelikuks teinud. Seega ei usu ma valmis toitumiskavadesse – see mis sobib kõigile, ei sobi kellelegi. Menüüle tuleb kriitiliselt peale vaadata ja koguseid korrigeerida. Samuti on oluline periodiseerimine – millal ja mida süüa.

Alkoholiga on samasugune lugu. Kõik me teame, et see pole meie kehale hea. Küll aga on võimalik tervislikumalt juua. See tähendab valikuid ja eelistusi. Kui teadlikult alkoholi tarvitada, siis on lisakilodest võimalik hoiduda ja ka hommik on siis tunduvalt kergem.

Kuidas see käib?
Ma saadan sulle blanketi, kuhu sa paned kirja kõik, mis nädala jooksul suust sisse oled ajanud. Ja seda tuleb teha ausalt!!! Lisaks lähevad sinna kirja kõik treeningud (kui neid oli), mida sa selle nädala jooksul tegid. Peale selle tahan ma teada sinu alg ja lõpp kaalu, pikkust, vanust, sugu jne.
Kogu selle info põhjal saan ma sulle öelda, mida sa oma toitumises muutma peaksid, et jõuaksid enda soovitud tulemustele lähemale.

Sinu toitumisnõustaja

Toitumisnõustamine “1Week” – 50€/nädal

Toitumisnõustamine “1Week”

50€/nädal