Enamasti on füsioterapeudi abi vaja (spordi)vigastustest või operatsioonidest taastumisel, et kiiremini treeningute ja igapäevatoimetuste juurde naasta. Sama oluline on ka ennetustegevus, mis aitab ära hoida uute või korduvvigastuste teket. Ka enne operatsioonile minekut on tarvis targalt tegutseda, et hilisem taastumine oleks kiirem.

Füsioteraapia on kehalistel harjutustel, manuaalsetel võtetel, asendravil, massaažil, teipimisel ja füüsikalistel meetoditel (sooja- ja külmaravi, ultraheli-, magnet-, laser- ning elektriravi) baseeruv taastusravi osa, mille eesmärgiks on võimalikult ideaalilähedaselt taastada tugi-liikumisaparaadi või organsüsteemi töö. Eesmärgiks on patsiendi võimalikult kiire ja efektiivne naasmine normaalsesse elu- ja töökeskkonda.

Füsioteraapia protseduuri ülesehitus on kombineeritud vastavalt igale indiviidile. Sinna kuuluvad nii füsioterapeutiline hindamine, spetsiaalsed harjutusprogrammid, erinevad manipulatsioonid kui ka nõuanded igapäevaseks tegevuseks. Lähtun printsiibist, et keha on tervik ja probleemi allikas ei pruugi alati olla seal, kus sümptomid avalduvad.

Sinu füsioterapeut

Füsioteraapia visiidi hind –  50€