fbpx

Online personaaltreening

Kuna meil on viirusepuhangu tõttu välja kuulutatud kriisiolukord, siis mida vähem me üksteisega kokku puutume, seda parem. Ehk mõistlik oleks kodus püsida ja inimestega kontakti vältida. Nii saavad asjad kiiremini kontrolli alla.

Samas keha vajab liigutamist, et tugev olla ja terve püsida. Hetke olukorras on selleks parim variant kodus trenni teha. Või õues värskes õhus. Trenniga tuleb hea tuju ja seda on meil kõigil praegu vaja. Hea tuju tähendab vähem stressi ja mida vähem on stressi, seda tugevam on meie immuunsüsteem.

Et treeningud ladusalt läheksid, käivitan personaaltreeningud Skype videokõne vahendusel. Online personaaltreeningud on kontaktivabad, lõbusad (operaatoritöö saab kindlasti selgeks :D) ja väljakutsuvad (oi sa ei kujuta ette, mida kõike kodus teha annab).

Kui sul on mingeid treeningvahendeid kodus, siis see on hea boonus. Kui sul on ainult suur tahe, siis saame ka hakkama – mööblit saab ka suurepäraselt ära kasutada.

Lepime videokõne aja kokku ja arutame läbi, mis teha annab. Ja siis edasi hakkame juba trenni tegema!!! Boom!!! F*Corona!!